Kerava-Sipoo Liikuntahallit Oy znovu vypisuje zakázku na výstavbu hal

Vládní grant ve výši jednoho milionu eur, který byl dříve poskytnut společnosti Kerava-Sipoo Liikuntahallit Oy na výstavbu, byl převeden do letošního roku pod podmínkou, že stavba začne do 30.9.2024. září XNUMX.

Představenstvo Kerava-Sipoo Liikuntahallit Oy v říjnu loňského roku rozhodlo o pozastavení výběrového řízení na zakázku na výstavbu atletické a kryté herny a fotbalové haly Keinukalli. Důvodem pozastavení byly nabídky zakázky, které překračovaly cílovou cenu.

Nyní se výběrové řízení otevírá znovu. Subjekt soutěže byl oproti původnímu mírně pozměněn a zmenšen a prostory jsou efektivněji využívány.

V novém plánu se 300metrová běžecká trať změnila na 200metrovou s pevnými šikmými oblouky. Běžecká trať na 100 metrů má nyní místo šesti drah pět. Šest badmintonových kurtů, které byly původně plánovány na straně atletické haly, bylo z plánů vypuštěno. Záliba v raketových hrách však zůstává ve spojení s vnitřními herními plochami hal.

Plány stále zahrnují dva kurty na podlahu na straně atletické haly a fotbalová hala má plnohodnotné fotbalové hřiště a cvičná pálková hřiště pro kriket. Kromě toho byla optimalizována oblast gymnastiky.

Výběrové řízení na stavební zakázku bude probíhat od 8.4. dubna do 17.5.2024. května 1.1.2026. Cílem je, aby byly haly v provozu k XNUMX. lednu XNUMX.